Drukuj

O nas

Stowarzyszenie Quźnia Dzieciom powstało z myślą o popularyzacji jazdy konnej oraz rehabilitacji dzieci metodą hipoterapii. Nasza stajnia jest otwarta dla wszystkich. Zarówno Ci, którzy chcą nauczyć się od podstaw tego pięknego oraz eleganckiego sportu jak również osoby już jeżdżące ale chcące się doszkolić czy przygotować do egzaminu na odznakę jeździecką, a także osoby które chcą wyłącznie poobcować z tymi szlachetnymi zwierzętami będą mile widziani w Quźni.

Nasz ośrodek zajmuje 4 ha i jest położony na bardzo malowniczym terenie, na samym końcu wsi Budy Czarnockie, dzięki czemu zawsze panuje tam cisza i spokój. Na terenie Quźni można naprawdę wypocząć oraz naładować się pozytywną energią.

Wszystkie zajęcia zarówno z jazdy konnej jak również hipoterapii prowadzone są przez profesjonalna kadrę z niezbędnymi uprawnieniami. Ujeżdżalnia oraz cała infrastruktura stajenna jest zorganizowana tak, aby zapewnić komfort osobom jeżdżącym.

Bardzo dbamy o warunki w jakich przebywają u nas konie. Boksy są zadbane i czyste. Olbrzymią uwagę przywiązujemy do opieki weterynaryjnej, pielęgnacji i żywienia naszych wierzchowców.

spis-aktualnosci

Kontakt

  QUŹNIA DZIECIOM
  Kisielnica 93
  18-421 Piątnica Poduchowna
  Tel. 666 364 705

  Godziny otwarcia:
  Wtorek – Piątek 10-20
  Sobota 10-20
  Niedziela 10-20

Jak do nas dojechać?

quznia kontakt